• ×

  İlçe Başkanı

  AYDIN BALKAN

  Havsa

  1985 Yılı Edirne - Havsa doğumluyum. İlkokulu Havsa Atatürk İlkokulunda, ortaokul ve liseyi Edirne Anadolu Lisesinde okudum. 2003-2005 yılları arası Marmara Üniversitesi İ.İ.B.F. İşletme bölümünde, 2005-2009 yılları arasında 9 Eylül Üni. Hukuk Fakültesi'nde öğrenim gördüm. 2011 yılında Trakya Üniveristesi Sosyal Bilimler Enstitüsü'nde Yüksek Lisans'a başladım. Halen "Anayasa Mahkemesi'ne Bireysel Başvuruda Mağdur Statüsü" isimli tezimi yazıyorum. Aynı zamanda 2011 yılından bu yana Edirne'de ve Havsa'da serbest avukatlık yapıyorum. 2 kez Adli Hakimlik, 1 kez İdari Hakimlik yazılı sınavını kazandım. 24 Eylül 2017 den bu yana Adalet ve Kalkınma Partisi Havsa İlçe Başkanı olarak siyasi hayatıma devam ediyorum. Evliyim. 1 kız çocuğu babasıyım.

 • ×

  İlçe Başkanı

  ÇAĞATAY YILMAZ

  Uzunköprü

  KURULUŞUNDAN BUGÜNE VE ÖNCESİNDE İTÜ MİMARLIK FAKÜLTESİ-ŞEHİR VE BÖLGE PLANLAMA BÖLÜMÜNDE OKURKEN, CUMHURBAŞKANIMIZIN BÜYÜK ŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞINDAN BUYANA HER ANINI TAKİP ETTİĞİM ADALET VE KALKINMA PARTİSİ UZUNKÖPRÜ İLÇE BAŞKANLIĞI AİLESİNE; 2005 YILINDA YÖNETİM KURULU ÜYELİĞİNDE BULUNDUM VE YEREL YÖNETİMLER BİRİM BAŞKANLIĞI İLÇE BAŞKAN YARDIMCILIĞI GÖREVİMİ 6 YIL BOYUNCA DEVAM ETTİRDİM. 30 EYLÜL 2011 TARİHİNDE ATAMA İLE ADALET VE KALKINMA PARTİSİ İLÇE BAŞKANLIĞI UZUNKÖPRÜ İLÇE BAŞKANI GÖREVİNE GETİRİLDİM. 22 OCAK 2012 4. OLAĞAN KONGRE VE 6 ARALIK 2014 5. OLAĞAN KONGRELERİNDE İLÇE BAŞKANI SEÇİLEREK BU ONURLU YOLDA DAVA ARKADAŞLARIMLA TEŞKİLATIMLA İLÇE BAŞKANLIĞI GÖREVİMİ YÜRÜTMEKTEYİM.

 • ×

  İlçe Başkanı

  ÇAĞRI MUŞTU

  Merkez

  1983 Edirne doğumluyum. Evliyim. Konya Selçuklu Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunu. 2010-2011 Edirne İl Gençlik kolları başkanlığı yaptı. Edirne amatör spor kulüpleri federasyon başkan yardımcısı. Edirne Osmanlı spor kulüp başkanı. Hukukçular Derneği Edirne temsilcisi. Geçmiş iki dönem İl Yönetim kurulu üyeliği seçim işleri başkanlığı yaptımıştır.

 • ×

  İlçe Başkanı

  HALİL DEĞİRMENDERE

  Meriç

  1960 yılında Meriç'te doğdum. 1977 yılında liseden mezun oldum. Evli iki çocuk babasıyım, Meriç'te oturuyorum ilçemde ticaretle uğraşıyorum. STK ların çeşitli kademelerinde yöneticilik yaptım. İki dönem Anavatan partisinden Belediye Meclis üyeliği yaptım. 2001 de partimin kurucu yönetim kurulu üyesiyim. 2004-2009 yıllarında partimden Meriç belediye başkan adaylıklarını gerçekleştirdim. Partimin bayrağını gururla daha yukarılara taşımaya çalıştım. Şu anda 3 yıldan beri partimin ilçe başkanlığını yapıyorum. Bugüne kadar edindiğim siyasi ve idari tecrübelerimden yararlanarak kendi gücümü partimin gücüyle birleştirerek halkıma ve ilçeme daha faydalı verimli daha iyi hizmet edeceğime inanıyorum.

 • ×

  İlçe Başkanı

  HÜSEYİN BOYALIK

  Keşan

  Edirne Keşan doğumluyum. Keşan'da aile şirketimin yöneticiliğini yapıyorum. Aynı zamanda çiftçilikle uğraşıyorum. 2014 yılında yapılan yerel seçimlerde 1. Sıra Edirne İl Genel Meclisi Üyesi seçildim. 22 Mart 2016'da parti büyüklerimizin teveccühü ile AK Parti Keşan İlçe Başkanlığı görevine getirildi. 30 Eylül 2017'de yapılan 6. Olağan İlçe Kongresi'nde tekrar İlçe Başkanı seçilerek görevime devam ediyorum. Evli ve 2 çocuk babasıyım.

 • ×

  İlçe Başkanı

  KADİR ÜSTÜNTAŞ

  Süloğlu

  1964 yılında Kırklareli'nin Kofçaz ilçesine bağlı Elmacık köyünde doğdum. İlkokulu köyümde, ortaokulu ve Liseyi Edirne İmam Hatip Lisesinde okudum. 1986 yılında Kofçaz Yağlı Tohumlar Kooperatifin de işe başladım. 2015 yılında Süloğlu Yağlı Tohumlar Kooperatifinden kurum müdürü olarak emekli oldum. Kasım 2016 yılından beri Süloğlu Ak Parti İlçe Başkanlığı görevini yürütmekteyim. Evli ve iki çocuk babasıyım.

 • ×

  İlçe Başkanı

  NEDİM UZUN

  Enez

  1976 YILINDA KEPİRTEPE ÖĞRETMEN OKULUNDAN MEZUN OLDUM YOZGAT, ERZURUM VE EDİRNE DE 25 YIL ÖĞRETMENLİK YAPTIM. 2001 YILINDA EMEKLİ OLDUM. EŞİM EMEKLİ ÖĞRETMEN OĞLUM ÇEVRE MÜHENDİSİ KIZIM EVLİ SANAT YÖNETMENİ 5 YILLIK OKUL MEZUNU

 • ×

  İlçe Başkanı

  TURAN GİRGİN

  İpsala

  14.08.1975 İstanbul doğumluyum.İlk ve orta öğretimimi İpsala da tamamladım. Lise öğretimimi Keşan da okudum. Evli 2 çocuk babasıyım.Tarım ve ticaret ile uğraşmaktayım.2008 yılında Ak Parti siyasete başlangıç yaptım.Sandık kurulu,Mahalle başkanlığı İlçe yönetiminde birçok kademesinde ve SKM başkanlığında görev yapım.Belediye Meclis Üyesi İl Genel Meclis Üyesi Aday Adaylıklarım oldu. 2 Dönemdir de İlçe Başkanlığı yapmaktayım.