• ×

  İl Genel Meclisi Üyesi

  ADNAN VURAL

  Keşan

 • ×

  İl Genel Meclisi Üyesi

  HÜSEYİN BOYALIK

  Keşan

  Edirne Keşan doğumluyum. Keşan'da aile şirketimin yöneticiliğini yapıyorum. Aynı zamanda çiftçilikle uğraşıyorum. 2014 yılında yapılan yerel seçimlerde 1. Sıra Edirne İl Genel Meclisi Üyesi seçildim. 22 Mart 2016'da parti büyüklerimizin teveccühü ile AK Parti Keşan İlçe Başkanlığı görevine getirildi. 30 Eylül 2017'de yapılan 6. Olağan İlçe Kongresi'nde tekrar İlçe Başkanı seçilerek görevime devam ediyorum. Evli ve 2 çocuk babasıyım.

 • ×

  İl Genel Meclisi Üyesi

  MEHMET GÜRPINAR

  Meriç

 • ×

  İl Genel Meclisi Üyesi

  MUSTAFA SUİÇMEZ

  Merkez

  1960 doğumlu 2 çocuk 3 torun sahibi.yöneticilik,tarım ve hayvancılıkla uğraşmaktayım.

 • ×

  İl Genel Meclisi Üyesi

  NEDRET AKBULUT

  Uzunköprü

  1958 UZUNKÖPRÜ DE DOĞDUM.27 YIL DİYANETTE ÇALIŞTIM. ŞU AN AK PARTİ UZUNKÖPRÜ İL GENEL MECLİSİ GÖREVİME DEVAM ETMEKTEYİM.

 • ×

  İl Genel Meclisi Üyesi

  OSMAN RECAİ KOÇAŞLI

  Merkez

 • ×

  İl Genel Meclisi Üyesi

  ÖZCAN TOSUN

  İpsala

  İlk ,orta ve lise eğitimimi İpsala'da tamamladım.1990 yılında İstanbul Teknik Üniversitesinden mezun oldum.1993 yılından bugüne aralıksız Serbest Harita Mühendisi olarak EdirneBölgesinde çalışıyorum. Edirnenin hemen hemen her yarinde çalışma fırsatım oldu ve her meslekten insanlarla tanışma fırsatım oldu.DSİ Kamulaştırma Projeleri, TOKİ Konutları uygulama projelerini başarıyla tamamladım.Mevzi İmar Planları konusunda bölgede uzmanlaşmış tek kişiyim.Siyaset Hayatıma 1995 yılında başladım.1995-1999 yılları arasında DSP ilçe başkanlığı görevini yürüttüm.1999 Seçimlerinde DSP Belediye Başkan adayı oldum.2004 Yılında Ak Parti İpsala İlçe Teşkilatından aldığım davet üzerine , Başbakanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN'ın dürüst kişiliğine ve liderlik özellliklerine duyduğum saygı yüzünden Ak Parti'ye üye oldum.2004 Seçimlerinde Ak Parti belediye başkan adayı oldum.186 oy ile seçimi kaybettim.Yirmi yılı aşkın mesleki tecrübeme,onyediyıllık siyasi tecrübem eklenince: İnsan Psikolojisi ve Karşımdaki insanları iyi dinleyip, anlama yeteneğimin son derece geliştiğini fak ettim.Evli ve üç kız çocuk babasıyım

 • ×

  İl Genel Meclisi Üyesi

  SECAATTİN UYUR

  Lalapaşa